Reklamační řád

 

Adresa pro zaslání reklamovaného zboží


Kosmetika-Zdravi.cz s.r.o, Pražská 1816, 509 01 Nová Paka

Povinnosti kupujícího


Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Kupující může oprávněnou reklamaci podat jednou z následujících možností:

  • Na e-mailovou adresu provozovatele reklamace@kosmetika-zdravi.cz
  • Poštou (bez dobírky) na adresu provozovatele
  • Telefonicky na tel. čísle: +420 491 204 256

Povinnosti prodávajícího


Reklamační protokol je zaslán zákazníkovi e-mailem nebo poštou do 3 dnů od přijetí reklamace. O průběhu reklamace se může zákazník informovat na telefonním čísle +420 491 204 256.

Reklamace včetně vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do jednoho měsíce ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak. O vyřízení reklamace bude prodávající kupujícího informovat prostřednictvím e-mailového vyrozumění - do té doby se má za to, že reklamace vyřízena nebyla. Při nedodržení lhůty pro vyřízení reklamace má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu neodstranitelnou. Při uplatnění reklamace je nutno předložit stručný popis závady.

Reklamace uplatněná v záruční době


V případě oprávněné reklamace má spotřebitel právo na náhradu nákladů spojených s reklamací. V případě neoprávněné reklamace je prodávající povinen vydat písemné odůvodnění tohoto zamítnutí a zároveň spotřebitel nemá nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani prodejce nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně. Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech:

  • neodborným zacházením,
  • zboží bylo poškozeno živly,
  • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním,
  • jedná-li se o alergickou reakci, nebo jiné zdravotní potíže, nelze uznat vadu výrobku, jelikož se jedná o individuální reakci na určitou složku v daném produktu.

Reklamační formulář

Reklamace a náklady na dopravu


V případě reklamace hradí prodejce minimální náklady spojené se zasláním zboží zpět. Pokud si kupující zvolí např. dražší kurýrní službu oproti běžné poště nebo jiné nejlevnější variantě, vrací prodejce pouze částku odpovídající ceně nejlevnější dopravy, kterou měl v době odesílání kupující na výběr napříč všemi dopravními společnostmi.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.