Chloé představuje 100% přírodní vůni Rose Naturelle, v níž se snoubí luxus a příroda. Rose Naturelle je svěží, květinová a dřevitá dámská parfémovaná voda s veganským složením a srdcem z bio růže.


Je přirozeně elegantní, autentická a uvědomělá a žije v harmonii s přírodou, kterou ctí a nechává se jí inspirovat.


Je přirozeně elegantní, autentická a uvědomělá a žije v harmonii s přírodou, kterou ctí a nechává se jí inspirovat.


ROSE NATURELLE

Vůně 100% přírodního původu


Naše ručně sbírané růže jsou pěstovány v biokvalitě, čímž přispívají k zodpovědnější a udržitelnější parfémové kultuře.
Růže je ústřední složkou této dámské parfémované vody, kterou obklopuje vzdušnou ženskou aurou doplněnou o marockou neroli.
Svěží a lahodná citrusová esence se mísí se zeleným jiskřivým černým rybízem, což vůni propůjčuje důraz, zatímco spodní tóny cedrové esence jí dodávají výrazný dotek dřeva. Smyslná mimóza zvýrazňuje kulatost vůně a pozvedá její květinové srdce na vyšší úroveň.


ROSE NATURELLE VŮNĚ 100% PŘÍRODNÍHO PŮVODU


Naše ručně sbírané růže jsou pěstovány v biokvalitě, čímž přispívají k zodpovědnější a udržitelnější parfémové kultuře. Růže je ústřední složkou této dámské parfémované vody, kterou obklopuje vzdušnou ženskou aurou doplněnou o marockou neroli. Svěží a lahodná citrusová esence se mísí se zeleným jiskřivým černým rybízem, což vůni propůjčuje důraz, zatímco spodní tóny cedrové esence jí dodávají výrazný dotek dřeva. Smyslná mimóza zvýrazňuje kulatost vůně a pozvedá její květinové srdce na vyšší úroveň.


HLAVA

Neroli


SRDCE

Bio růže


ZÁKLAD

Cedr