Smyslná, ženská, průzračná – taková je novinka Calvin Klein Women

13 9

Podnět k vytvoření této vůně nalezli Honorine Blanc a Annick Menardo v kráse, citlivosti a intenzitě ženského pohledu na svět. Inspiraci čerpali z pocitu svobody sebevědomé moderní ženy, která si dokáže uvědomit každý aspekt ženského ducha. Parfémovaná voda Calvin Klein Women dokonale vystihuje slogan kampaně „I am women“ a zároveň přinese do vaší každodenní rutiny pocit oslav.

SLOŽENÍ :
Hlava

černý pepř, eukalyptus, citrusy

Srdce
jasmín, květ pomerančovníku, magnolie

Základ
cedr, ambroxan, olibanum

Calvin Klein Women spojuje sílu a svěžest se smyslností

Dámská vůně Calvin Klein Women se nejdříve rozvine svěžími citrusy a eukalyptem doprovázeným lehce pikantním černým pepřem. Srdce vůně je vyloženě květinové – jasmín a magnolie spolu s pomerančovým květem jsou velmi dominantní. Vonná pryskyřice olibanum, ambroxan a cedr dodávají parfému dokonale smyslnou tečku.

Dřevitě - květinová vůně

Parfém Calvin Klein Women můžete nosit od rána do noci, protože je dokonalým společníkem pro každou příležitost. Začněte lehkým rozstřikem ráno a pokračujte během dne. Až se nachýlí večer, budete mile překvapená tím, jak se vůně stane neskutečně omamnou. Po každém lehkém stříknutí na pulzní body u sebe vyvoláte pocit ženské smyslnosti, které žádný muž neodolá.

Nechte se okouzlit novinkou letošního roku. Ať si můžete říct „I am Women!“

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.