Sun di Gioia – Opojná vůně léta

29 5

Modrá obloha, hřejivé doteky slunce, rozpálený písek, slunečník, bikiny a slaměný klobouk – přeneste se spolu s vůní Sun di Gioia na vysněnou letní dovolenou během pár vteřin.  

Vzpomínky na letní dovolenou

Cítíte tu vůni exotických dálek? Přímořský vzduch, šumění moře a vychlazený drink na pláži – zní Vám to jako jeden z perfektních dnů letní dovolené? S vůní Sun di Gioia značky Giorgio Armani můžete takový den prožít kdykoliv si jen umanete a nemusíte si jít hned rezervovat zájezd či místo v letadle. Atmosféru ve stejném duchu Vám totiž dokáže skvěle navodit právě tato letní vůně. Tvůrci se při jejím zrodu nechali inspirovat přírodními elementy – ohněm, sluncem a letním vánkem.

Exotické květiny a hřejivá vanilka

V prvním okamžiku, kdy se zahalíte do vůně Giorgio Armani Sun di Gioia, nabudete dojmu, že jste se právě ocitla o několik tisíc kilometrů daleko na pláži a plnými doušky si vychutnáváte teplé paprsky slunce. Hlavu vůně tvoří opojné tóny frézie a bergamotu, které se prolínají s vůní jasmínu sambac a éterických tónů ylang – ylang. Celou skladbu doplňuje hřejivá vanilka spolu s kosatcem a ambroxanem

Sun di Gioia je přesně tou vůní, po které Vaše srdce touží. Díky své jedinečnosti se skvěle hodí jak k elegantním šatům, tak k džínům. Tato květinová vůně s nádechem Orientu by zkrátka neměla chybět na Vaší kosmetické poličce.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.