Zahoďte podzimní chmury! Poznejte fenomén útulna HYGGE

31 10

Šustění listí pod nohama, zeleň jehličnanů a podzimní vítr pohrávající si s tou nekonečnou škálou tlumených barev přímo svádí k toulkám podzimní přírodou. Sychravé počasí ale není pro každého, pokud i vy raději lenošíte v teple domova, můžete své bydlení jednoduše proměnit v útulnou oázu dle fenoménu HYGGE!

Co je to ale vlastně ten hygge?

Praskající krb, hřejivá deka, dobrá kniha, čerstvý křupavý koláč, tlumené světlo svíček,… Hygge, to ale nejsou jen materiální věci spojené s dekoracemi interiéru, jak by se na první pohled mohlo zdát. Hygge, to je útulný a pohodový severský způsob života blízce spjatý s přírodou. Život, který nám přináší radost, klid a potěšení z každého dne bez stresu. Právě díky #hygge jsou považováni severské země za vůbec nejšťastnější národy na světě.

Inspirujte se a rozzařte svůj domov světlem svíček

Světlo v podobě svíček je možná jedním z nejzákladnějších prvků hygge domácnosti. Zdá se to až příliš jednoduché – hořící svíčka ale přitom opravdu dokáže lahodit nejen oku, ale dokáže být i balzámem pro duši po náročném dni. Světlo mihotajícího se plamínku není ostré jako žárovka, a tak dokáže jako lusknutím prstu navodit onu útulnou, pohodovou atmosféru. Co potom když se inspirujete hygge a doplníte svou domácnost hned několika svíčkami. Velkou centrální svíčku je vhodné umístit na dominantní místo v místnosti, další drobnější svíčky pak mohou zdobit konferenční stolek, čajové svíčky ve svícnech na poličkách,… Vonné svíčky se vyrábějí vždy větší a z velmi kvalitních vosků, díky kterým si budete moci jejich vůni užívat dlouhé dny. Nezapomínejte ale, že k hygge stylu patří spíše přirozené vůně inspirované přírodou či pohodovou atmosférou domova.

Svíčky Woodwick

Hledáte-li zaručený recept, jak zútulnit každý pokoj a snadno dosáhnout pověstného tepla domova, pak jsou svíčky Woodwick tím, co hledáte. Jejich elegantní design a kombinace s dřevěnými víčky, které zároveň slouží jako podstavec svíčky chránící váš nábytek, vnesou do každého interiéru špetku hygge stylu. Třešničkou na dortu je pak jedinečná vlastnost svíček Woodwick, pro kterou si získaly oblibu napříč celým světem. Díky unikátnímu dřevěnému knotu totiž při hoření svíčky Woodwick praskají jako oheň v krbu a vytvářejí tak nezaměnitelnou atmosféru.

Vonné svíčky Yankee Candle

Kdo by je neznal! Svíčky Yankee Candle jsou dnes již fenoménem, který uchvátil snad každého milovníka bytových vůní. Nejtěžší je vybrat si jen jednu vůni, která vás pak bude doprovázet až neskutečných 150 hodin hoření (největší 623g svíce opravdu hoří a voní až 110-150 hodin).

Nepřeberná plejáda vůní, které všechny voní tak úchvatně a intenzivně, vám zamotá hlavu a vy nebudete mít nikdy dost. Jen jedna svíčka nikdy nestačí! Precizně zpracované sklo, rafinovaný parafín, nejvyšší možný podíl vonných olejů, 100% bavlněné knoty. Yankee Candle naprosto přesně ví, jak vyrobit dokonalou svíčku, která vnese krásnou vůni a poklidnou atmosféru i do vašeho domova.

Ale nejen svíčky, ale i bytové vůně v podobě elegantních difuzérů dokáží provonět celý váš domov poklidnou vůní. Budou nejen voňavým symbolem vaší domácnosti, ale i působivou dekorací.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.