Chytré pleťové masky [n]fibrecare: Proč je musíte mít?

13 2

Neúnavně zkoušíte další a další pleťové masky ve snaze najít tu nejlepší? Vaše hledání je možná právě u konce. Na náš sklad právě dorazily jedinečné pečující masky [n]fibrecare, které vás uchvátí jak svými skvělými výsledky, tak i snadným použitím. Tak vzhůru do toho, všichni máme chytré telefony, televize, nebo celé domácnosti. Je nejvyšší čas na chytrou kosmetiku.

Představte si masku, kterou na pouhých 8 minut přiložíte k pleti, poté ji jednoduše sundáte a nemusíte si lámat hlavu s oplachováním či pracným smýváním. Výsledkem bude rozjasněná, hebká a jemná pleť okamžitě připravená na aplikaci make-upu. Použití pleťových masek [n]fibrecare je tak snadné, jak jen může být. A efektivní aktivní látky rovnoměrně uložené v jemných nanovláknech se navíc vstřebávají mnohem efektivněji než v případě tradičních pleťových masek.

Největší výhody pleťových masek [n]fibrecare:

· Jsou super rychlé a šetří váš čas. Nevyžadují oplachování.

· Praktické balení, masky jsou suché a hebké na dotek.

· Efektivní, rovnoměrné a téměř 100% vstřebávání aktivních látek.

· Viditelné dlouhodobé výsledky.

· Zpomalují proces stárnutí pleti, redukují vznik vrásek, zlepšují hydrataci pleti,    podporují tvorbu kolagenu a chrání před volnými radikály.

· Hodí se pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

· Neobsahují silikony, parabeny, akryláty ani parfemace.

· Tvar sedne každému obličeji.

Jak používat masky [n]fibrecare?

Je to velmi jednoduché. Navlhčete pleť vodou, tonikem, krémem či pleťovým sérem a vyjměte masku z obalu. Sejměte ochrannou barevnou vrstvu a bílou masku přiložte tou stranou, na níž byla ochranná vrstva, na obličej. Vyhlaďte záhyby, aby maska dobře přilnula k pleti a nechte minimálně 8 minut působit. Nakonec masku jednoduše sloupněte a pokračujte pleťovou péčí jako obvykle.

Vyzkoušejte tyto pleťové masky na vlastní kůži

V naší nabídce najdete 4 druhy chytrých pleťových masek [n]fibrecare. Pro všechny typy pleti můžeme doporučit hydratační masku, velmi oblíbená je také omlazující regenerační maska. Citlivá či podrážděná pleť ocení zklidňující masku. Vedle těchto 3 masek můžete vyzkoušet také specifickou inertní masku, která neobsahuje žádné aktivní látky, ale dokáže urychlit a zefektivnit absorpci látek z vašich oblíbených kosmetických přípravků. Po které z nich sáhnete vy?


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.