Gabriella Salvete TOOLS: Kosmetické štětce pro dokonalý make-up

10 1
Gabriella Salvete TOOLS
Gabriella Salvete TOOLS

Připadá vám, že vašemu make-upu stále cosi chybí, aby vypadal naprosto přirozeně? Pokud si myslíte, že pomocí konečků prstů prostě make-up nelze rozetřít dokonale a aplikace očních stínů přiloženými mini pěnovými aplikátory není to pravé ořechové, musím s vámi souhlasit. Chcete-li své líčení povýšit do výšin takřka profesionálních, nadešel nejvyšší čas pořídit si kvalitní kosmetické štětce a další nepostradatelné vychytávky. Svou zbrusu novou řadu s jednoduchým názvem TOOLS nedávno představila i populární česko-italská značka Gabriella Salvete.

Od laků na nehty ke kosmetickým štětcům

Kosmetické regály se štítkem Gabriella Salvete vaší pozornosti jistě neunikly, vždyť v každém lepším obchodě mají své nezastupitelné místo již od 90. let minulého století. Za vznikem značky Gabriella Salvete stojí Aleš Monteleone, Čech s italskými kořeny, který si přál nabídnout českým ženám kvalitní dekorativní kosmetiku za velmi příznivé ceny. Všechno začalo stylovými laky na nehty, ale postupem času se sortiment dále rozšiřoval. Dnes v portfoliu Gabriella Salvete najdete řasenky, make-upy, paletky očních stínů, rtěnky a další líčidla, která si oblíbily ženy nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích. A nejnovějšími přírůstky do této kosmetické rodiny jsou právě nejrůznější kosmetické nástroje a štětce Gabriella Salvete TOOLS.

POMOCNÍCI PRO PERFEKTNÍ NALÍČENÍ – GABRIELLA SALVETE TOOLS

Zdokonalte aplikaci make-upu, nanášení očních stínů, nebo precizní oční linky vhodným kosmetickým štětcem Gabriella Salvete TOOLS a okamžitě poznáte rozdíl. Vyzkoušejte oblíbený kabuki štětec, štětec na tvářenku či kartáček na obočí. Právě absence těchto praktických pomocníků totiž doteď stála mezi vámi a božským make-upem. Vedle nejrůznějších štětců v této řadě najdete i doplňky pro manikúru a pedikúru, kleštičky na řasy nebo kosmetickou čelenku pro stažení vlasů během líčení. A co je nejlepší? Zanedlouho vás čekají další novinky Gabriella Salvete TOOLS, stačí pravidelně sledovat náš web. 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.