Získejte přirozeně krásné řasy!

1 11

Péči o pokožku, vlasy nebo nehty už snad každá z nás bere jako samozřejmost. Ale ruku na srdce, nezanedbáváte tak trochu péči o své řasy? I řasy a obočí si totiž zaslouží pravidelnou výživu, díky níž budou zdravé a dokonale krásné.

Přála byste si dlouhé, husté a lesklé řasy, ale pro naplnění tohoto snu si musíte každé ráno pomáhat prodlužující či objemovou řasenkou? Nebo jste na perfektní přirozené řasy již dávno rezignovala a necháváte si nalepovat řasy umělé? To je jistě také cesta. Ale když svým pravým řasám poskytnete správnou péči, za pár týdnů již uvidíte, jak se zmátoří a jejich kvalita se postupně začne zlepšovat.

Péče o řasy

Zdaleka ne každá žena dostane do vínku kvalitní a výrazné řasy. Často bývají křehké, předčasně vypadávají nebo mají nevýraznou barvu. Jak tedy dosáhnout okouzlujících vějířků, které vaše oči orámují a dodají celému obličeji úplně nový rozměr? Poohlédněte se po séru na řasy s biotinem, peptidy a lipidy. Tyto výživné složky nabijí vaše řasy novou energií, vytvoří jim prostředí, kde se jim bude dařit a prodlouží růstový cyklus každé jednotlivé řasy. Výsledek? Řasy budou delší, hustší a jednoznačně výraznější. I bez řasenky! 

Jaká séra na řasy doporučujeme všemi deseti?

Je na místě přiznat, že neexistuje žádný zázračný přípravek, díky němuž uvidíte znatelný rozdíl ze dne na den. Dejte svým řasám dostatek času na regeneraci a pravidelně sérum aplikujte dle návodu. Měsíc pravidelného používání by měl zpravidla stačit k prvním znatelným výsledkům.

Co dalšího můžete udělat pro své řasy?

Existuje i spousta jednoduchých triků, díky nimž vaše řasy budou vypadat lépe a lépe. Můžete na ně pravidelně aplikovat olivový, ricinový nebo kokosový olej, anebo sáhněte po řasence či bázi pod řasenku s obsahem výživných složek. Stačí zapátrat na našem webu, pro usnadnění hledání doporučujeme bázi pod řasenku Paradise Extatic.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.