Ecodenta Organic: Úžasná zubní péče se štítkem BIO

12 9
Ecodenta Organic

Už jste vyzkoušeli čistě přírodní řadu Ecodenta Organic? BIO zubní pasty obsahují mocné aktivní látky přírodního původu, které efektivně bělí zuby, snižují citlivost zubů i dásní nebo bojují proti tvorbě zubního plaku. Zkuste i vy zubní péči bez zbytečné chemie! 

Pro bílé zuby

Nejen že pomáhá, ale také skvěle chutná. Bělicí zubní pasta s příchutí papáji postupně vybělí vaše zuby, osvěží dech a předchází vzniku zubního kamene i plaku. To vše díky efektivnímu složení, jehož 99 % tvoří látky přírodního původu. Zubní pastu Ecodenta Organic Papaya Whitening si oblíbíte, pokud milujete exotické ovoce a toužíte po zubech bílých jako perličky.

Pro snížení citlivosti zubů i dásní

Provází vás nepříjemná bolest, kdykoliv si dáte něco studeného, nebo naopak teplého? Potom nejspíš máte velmi citlivé zuby a dásně. Zklidněte je díky slané zubní pastě Ecodenta Organic Salt Sensitivity. Přírodnímu složení vévodí sůl, aloe vera a peprmintový olej, které dokážou snížit citlivost zubů, posílit zubní sklovinu a osvěžit dech.

Proti zubnímu plaku

Milujete ten pocit dokonale čistých zubů? Pokud ano a zároveň nedáte dopustit na příjemnou kokosovou vůni, nenechte si ujít kokosovou zubní pastu, která předchází vzniku zubního plaku a kamene a udržuje zuby dokonale čisté na dlouhou dobu. Ecodenta Organic Anti-Plaque navíc osvěžuje celou ústní dutinu pro úžasně svěží dech.

Prohlédněte si celkovou nabídku Ecodenta a nechte se zlákat zubními pastami, které v sobě kombinují přírodní aktivní látky a poslední vědecké poznatky o ústní hygieně. Ecodenta vám přináší řešení pro každé zuby.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.