Prada Candy Night: Mlsání bez výčitek

4 7

Také znáte ten pocit, když vás váš mlsný jazýček neomylně zavede k výloze místního obchůdku s čokoládovými pralinkami? Nad kvalitní čokoládou se vám až tají dech, ale přesto si toto gurmánské pokušení s ohledem na svou figuru neustále zakazujete. Tak co kdybychom vám prozradili přísně tajný návod na (nejen) noční mlsání, které vaši štíhlou linii ani v nejmenším neohrozí? Pojďme si pro změnu zamlsat prostřednictvím čichových pohárků!

Gurmánská novinka Prada Candy Night

Jediné, co k tomu budete potřebovat, je nová parfémovaná voda Prada Candy Night. Hrdá zástupkyně mladistvé řady Prada Candy je snad ještě svůdnější a záhadnější než původní vůně Candy. V okouzlujícím flakonku, který si vás okamžitě získá vytříbeným stylem i kombinací nočních barev, se ukrývá pravá italská smyslnost i kouzlo nočních dobrodružství. Vyvážená vůně se špetkou smyslnosti představuje letošní must-have pro každou gurmánku.

Ta nejkvalitnější čokoláda

Parfémovaná voda Prada Candy Night vznikla promyšleným spojením svěžích a sladkých tónů. V úvodu číhají jiskřivé tóny hořkého pomeranče, neroli a kosatce. Po nich následující fazole tonka si vás okamžitě omotá kolem prstu, stejně jako lahodná vůně královny všeho koření, sladké vanilky. Opravdový poklad se před vámi ale otevře až v samotném základu. Relaxační pačuli a kvalitní voňavá čokoláda na dlouhé hodiny provoní vaši pokožku neodolatelnou vůní, za kterou se zaručeně otočí nejen milovníci sladkostí.

Závislost na čokoládě dostává v podobě parfémované vody Prada Candy Night zcela nový rozměr. Vyzkoušejte ji a vydejte se na voňavé čokoládové dobrodružství! 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.